ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ МЕДИЧНИХ ПРАЦІВНИКІВ!

Дата: 27.07.2024 06:00

Шановні медичні працівники, ветерани охорони здоров’я Подільської міської територіальної громади!

Щиро вітаю Вас із професійним святом – Днем медичних працівників.

Фото без описуВаша професія завжди була і залишається однією із найблагородніших та найгуманніших, адже своєю щоденною сумлінною працею Ви оберігаєте найбільший дар – людське життя!

У сучасних умовах від Вас, шановні медики, Вашого  професіоналізму залежить життя та здоров’я як цивільних, так і Захисників та Захисниць нашої держави.

Вже втретє  більшість з Вас відзначає своє професійне свято на робочому місці, рятуючи поранених військових і мирне населення. Дякую Вам, янголи у білих халатах,   за невтомну та важку працю, за ваш неоціненний вклад у Перемогу України.

Щиро зичу Вам міцного здоров’я, миру, добра, родинної злагоди, успіхів у вашій нелегкій роботі.  Нехай неодмінно здійсняться всі Ваші плани, сподівання та мрії під мирним небом України!

Зі святом!

Слава українським медикам!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.