КОЛЕГІЯ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСНОЇ ВІЙСЬКОВОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Дата: 25.07.2024 17:00

Фото без описуПід головування начальника Одеської обласної військової адміністрації Олега Кіпера відбулося засідання колегії, до якого в онлайн-режимі долучився виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Учасники колегії розглянули низку нагальних питань, що стосуються соціально-економічного життя області, а також роботи органів влади, підприємств та організацій в умовах війни.

Серед основних тем, які розглянули під час засідання:

• підсумки виконання обласного бюджету та місцевих бюджетів Одеської області за перше півріччя 2024 року та проблемні питання їх наповнення;
  • стан погашення заборгованості з виплати заробітної плати та супутніх платежів на підприємствах Одеської області в умовах воєнного стану
  • реалізація державної політики з питань підтримки внутрішньо переміщених осіб;
  • новації в законодавстві України щодо забезпечення прав національних меншин.

За результатами обговорення члени колегії прийняли відповідні рішення з усіх питань порядку денного.