Нарада щодо проведення заходів загальної мобілізації людських ресурсів на території Подільщини

Дата: 25.07.2024 10:09

Фото без описуВиконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський долучився до робочої наради під головуванням начальника Подільського РТЦК та СП майора Олександра Стахова.

Основне питання – проведення заходів загальної мобілізації людських ресурсів на території Подільщини, адже це важливий крок для захисту країни та збереження миру.

Під час наради присутні детально проаналізували хід виконання мобілізаційних завдань, зупинились на тих питаннях, що наразі потребують особливої уваги з боку керівників органів місцевого самоврядування, а саме: призов на військову службу військовозобов’язаних громадян, їх оповіщення, бронювання, матеріально-технічне забезпечення військових формувань, які дислокуються у нашому районі та інші.

Присутні на нараді голови територіальних громад отримали вичерпну інформацію щодо організації та проведення мобілізаційних заходів від начальника Подільського РТЦК та СП майора Олександра Стахова, а також на поставленні ними запитання.