Начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер привітав працівників галузі охорони здоров’я Одещини

Дата: 25.07.2024 08:00

Фото без описуУ переддень професійного свята начальник Одеської обласної військової адміністрації Олег Кіпер привітав працівників галузі охорони здоров’я Одещини та подякував за відданість обраній справі.

Почесною грамотою Одеської обласної державної адміністрації за самовіддане виконання професійного обов’язку в умовах воєнного стану, надання кваліфікованої медичної допомоги постраждалим, збереження життя людей, відданість справі охорони здоров’я був нагороджений головний лікар КНП «Подільська міська лікарня» Дмитро Літянський.

Почесною грамотою Одеської обласної ради за сумлінну працю в галузі охорони здоров’я, відданість справі надання кваліфікованої медичної допомоги населенню регіону в умовах воєнного стану, високий професіоналізм був нагороджений лікар-реабілітолог КНП «Подільська міська лікарня» Євген Ярошенко.

Медична спільнота Подільської міської територіальної громади – це професіонали своєї справи. Вони наполегливо працюють, дбаючи про здоров’я та життя мешканців громади. І ці почесні нагороди – яскраве тому підтвердження.

Окрім цього, під час урочистостей голова Одеської ОВА Олег Кіпер вручив головному лікарю КНП «Подільська міська лікарня» Дмитру Літянському сертифікат на передачу апарату ШВЛ вартістю майже 1,5 млн грн.

Наша лікарня є опорним закладом охорони здоров’я півночі Одещини, тому дороговартісна техніка матиме безпосередньо цільове використання. Таке сучасне обладнання є незамінним у повсякденній роботі лікарів. Ще більшої актуальності респіраторна підтримка набуває в умовах допомоги пацієнтам при невідкладних станах, що вкрай важливо в реаліях сьогодення.