Передача десяти дронів на потреби військовослужбовців Сил територіальної оборони Подільщини

Дата: 24.07.2024 11:06

Фото без описуПодільська міська територіальна громада продовжує активно допомагати воїнам-землякам, яким ми безмежно завдячуємо за можливість жити і працювати на рідній українській землі. Це найменше, що ми можемо зробити для тих, хто бореться за наше майбутнє.

Сьогодні, 24 липня, відбулася передача десяти дронів на потреби військовослужбовців Сил територіальної оборони Подільщини.

Дрони – безпілотні системи – довели свою ефективність у боях на землі, у небі та в морі. Використання «залізних пташок» на фронті – це можливість зберегти життя нашим Захисникам і Захисницям, а також ефективно знищувати ворожі цілі.

Дане озброєння придбали за кошти працівників Виконавчого комітету та структурних підрозділів Подільської міської ради, комунальних підприємств, установ та організацій. Щиро вдячні кожному, хто підтримав ініціативу та долучився до збору коштів. Це свідчення нашої солідарності, відданості та готовності підтримувати воїнів.

Варто зазначити, що це лише перша частина допомоги, інша також буде спрямована на потреби Збройних Сил України.

Дякуємо Героям за щоденну боротьбу!

Працюємо задля Перемоги!