УВАГА! ВАЖЛИВА ІНФОРМАЦІЯ!

Дата: 16.07.2024 15:36

Фото без описуВраховуючи активізацію спецслужб рф, які координують протиправну діяльність наших громадян щодо пошкодження елементів об'єктів критичної інфраструктури, здійснення підпалів  та пошкодження особистого і службового майна військовослужбовців ТЦК та СП, представників правоохоронних органів  тощо,

НАГАДУЄМО:

Відповідно до частини першої статті 113 Кримінального кодексу України диверсія - це вчинення з метою ослаблення держави вибухів, підпалів або інших дій, спрямованих на масове знищення людей, заподіяння тілесних ушкоджень чи іншої шкоди їхньому здоров'ю, на зруйнування або пошкодження об'єктів, які мають важливе народногосподарське чи оборонне значення, карається позбавленням волі на строк від десяти до п’ятнадцяти років з конфіскацією майна або без такої.

Ті самі діяння, вчинені в умовах воєнного стану або в період збройного конфлікту, - караються позбавленням волі строком п’ятнадцять років або довічним позбавленням волі з конфіскацією майна.

Суб'єктом злочину є осудна особа, якій виповнилось 14 років.

За інформацією Одеської обласної державної адміністрації.