Закликаємо мешканців Подільської міської територіальної громади та усіх небайдужих українців долучитися до підписання онлайн-петиції!

Дата: 03.06.2024 10:06

Фото без описуЗакликаємо мешканців Подільської міської територіальної громади та усіх небайдужих українців долучитися до підписання онлайн-петиції про присвоєння звання Героя України (посмертно) Олексію Васильовичу ВИНОГРАДСЬКОМУ!

➡️ПОСИЛАННЯ:

ДОВІДКОВО ПРО ГЕРОЯ:

Олексій Васильович ВИНОГРАДСЬКИЙ, виконуючи бойове завдання, вірний військовій присязі, у бою за нашу Батьківщину, виявивши стійкість і мужність, загинув 13 березня 2024 року внаслідок бойових дій у Харківській області.

Олексій ВИНОГРАДСЬКИЙ народився 23 липня 1977 у Подільську. Навчався у ліцеї №6, а згодом здобув освіту у морехідному фаховому коледжі. З 2014 року мужньо та самовіддано захищав рідну землю від російських окупантів на Сході України. У 2022 році без вагань приєднався до лав Збройних Сил України, аби боронити незалежність та територіальну цілісність Батьківщини.

Вічна і світла пам’ять Герою, який ціною власного життя захищав кожного з нас та Україну!

Слава Україні!

Слава її Героям!