Створення мобільних груп!

Дата: 29.05.2024 13:22

Фото без описуНа вимогу  листа 2 прикордонного загону Державної прикордонної служби України від 20.05.2024 № 02.2/5556 – 24, з метою виконання протокольного рішення міжвідомчої наради з питань проведення спільної прикордонної операції «Захід – Південь 2024» та виконання заходів графіку проведення фаз ССПО «Захід – Південь 2024», Подільська районна державна (військова) адміністрація повідомляє, що на території Подільського району створені мобільні групи для спільного патрулювання на основних напрямках (шлях руху) потенційних правопорушників, які будуть виставляти контрольні (блок – пости) в межах контрольованих прикордонних районів, нестимуть службу на основних напрямах (шляхах) доставки з  тилових районів до державного кордону громадян України, які ухиляються від призову на військову службу під час мобілізації.

Обов’язковому відпрацюванню (перевірці) будуть піддаватися залізничні, автобусні станції міждержавного, регіонального та місцевого значення, заклади громадського харчування, готелі, ринки вздовж автомобільних доріг державного та регіонального значення.

Просимо  населення  не перешкоджати діяльності мобільних груп.