Оздоровлення та відпочинок дітей пільгових категорій

Дата: 22.05.2024 11:38

Фото без описуДепартаментом соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області здійснюється організація направлення дітей, які потребують особливої уваги та підтримки, на оздоровлення та відпочинок до дитячого оздоровчого табору державного підприємства «Міжнародний дитячий центр «Артек» (Закарпатська область, Хустський район, с. Березники та м. Київ, Пуща-Водиця).

Отримати послугу оздоровлення та відпочинку мають право діти віком від 7 до 18 років, які належать до таких пільгових категорій:

– діти-сиріти, діти, позбавлені батьківського піклування;

– рідні діти батьків-вихователів або прийомних батьків, які проживають в одному дитячому будинку сімейного типу або в одній прийомній сім’ї;

– діти з малозабезпечених сімей;

– діти осіб, визнаних учасниками бойових дій відповідно до пунктів 19-24 частини першої статті 6 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– діти, один із батьків яких загинув (пропав безвісти) або помер внаслідок поранення, контузії чи каліцтва, одержаних у районі проведення антитерористичних операцій, здійснення заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях, бойових дій чи збройних конфліктів, а також внаслідок захворювання, одержаного у період участі в антитерористичній операції, у здійсненні заходів із забезпечення національної безпеки і оборони, відсічі і стримування збройної агресії Російської Федерації у Донецькій та Луганській областях;

– діти загиблих (померлих) осіб, визначених у частині першій статті 101 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту»;

– діти, зареєстрованих як внутрішньо переміщені особи, які отримують допомогу на проживання внутрішньо переміщеним особам.

Для взяття на облік та внесення даних в Банк даних дітей пільгових категорій, зареєстрованих на території Подільської міської територіальної громади, батькам або особам, які їх замінюють, необхідно звернутися до приймальні Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради (м. Подільськ, вул. Бочковича, 4, тел..0661754032) та заповнити бланк відповідної заяви, до якої додається копія документа, що посвідчує особу дитини, копії документів, які підтверджують пільговий статус дитини, витяг з реєстру територіальної громади дитини.