Правила заощадження електроенергії!

Дата: 15.05.2024 10:46

Фото без описуУ зв’язку  з подіями, які відбуваються на території України, а саме -  терористичними атаками рф по об’єктам критичної інфраструктури, в країні спостерігається  дефіцит потужностей  генерації електричної енергії.

З метою зменшення навантаження на енергосистему, що постраждала внаслідок російських атак просимо підприємства, установи, організації незалежно від форм власності та галузевої незалежності, розташованих на території області дотримуватися норм заощадження:

• з 07:00 до 10:00 та з 17:00 до 22:00 обмежити використання побутових приладів(пристроїв) з великою енергоємністю.
  • забезпечити максимально економне та раціональне використання електричної енергії.
  • здійснити заходи з теплозбереження та підвищення енергоефективності житлових приміщень.