Засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради.

Дата: 02.05.2024 14:28

Фото без описуДнями під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради. До складу комісії увійшли представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, Центру первинної медико-санітарної допомоги та ГО «Організація ветеранів Подільської міської територіальної громади»

Під час засідання обговорювалися питання щодо надання матеріальної допомоги онкохворим мешканцям громади, членам спілки «Союз Чорнобиль» з нагоди 38 річниці аварії на ЧАЕС та ветеранам з нагоди ювілейних дат.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.