Дата: 26.04.2024 15:22

Фото без описуПід головуванням заступника Подільського міського голови Анатолія Корчового відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг із збирання та перевезення побутових відходів на території  Подільської міської територіальної громади, в якому взяли участь представники Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради, юридичного управління Подільської міської ради.

За результатами конкурсу надавачем послуг із збирання та перевезення побутових відходів стала КНП МОК «Чиста громада».