Дата: 23.04.2024 09:03

Фото без опису19 квітня 2024 року відбувся ІІІ районний етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги» з волейболу серед команд дівчат.

Команда «Сокіл» ліцею №2 Подільської міської ради продемонструвала чудову гру, жагу до перемоги, але нажаль потрапити до призових місць не вдалося, наші дівчата незважаючи на майстерність суперниць виглядали досить впевнено та усім дали "бій", отримавши неоціненний досвід та емоції від участі у змаганнях.

Дякуємо учителю фізичної культури Папаназі Світлані за організацію та підготовку до змагань юних волейболісток.

Попереду ще багато змагань та конкурсів, де наші мегаталановиті дівчата зможуть себе проявити.

Віримо у майбутню Перемогу!

За інформацією управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради.