Аудиторська фірма ТОВ «АУДИТ» пропонує свої послуги роботодавцям

Дата: 19.04.2024 16:02

До уваги роботодавців !

Фото без описуОдеська обласна організація роботодавців пропонує Вам послуги незалежної аудиторської фірми ТОВ «АУДИТ» (ЄДРПОУ 19042828) зареєстрованої в Аудиторській палаті України.

ТОВ «АУДИТ» пропонує надання аудиторських послуг юридичним особам та фізичним особам підприємцям у сферах транспорту, будівництва, виробництва, телекомунікаційних послуг, туризму, торгівлі, ОСББ, неприбутковим організаціям, у вигляді:

• аудиту (ініціативний) – у результаті проведення аудиту Ви побачите реальний стан бухгалтерського обліку та податкової звітності, зможете оцінити ефективність роботи Вашої фірми;
  • інші послуги:
  • консультаційні послуги (у письмовій та усній формі) для юридичних осіб та фізичних осіб підприємців з питань ведення бухгалтерського обліку та оподаткування, складання фінансової та податкової звітності;
  • косультації у сфері трудового законодавства: розробка внутрішніх посадових інструкцій, правил, норм, наказів та інших документів щодо кадрової політики.

Додаткову інформацію можна отримати за адресою:

ТОВ «АУДИТ» м. Одеса, вул. Преображенська, 33 (4 поверх), телефон: +38 095-195-4634.

cайт: www.audit-mcom.ua