Засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради

Дата: 19.04.2024 15:50

Фото без описуСьогодні, 19 квітня, під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулось засідання координаційної ради з питань соціального захисту вразливих верств населення при Виконавчому комітеті Подільської міської ради. До складу комісії увійшли представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, відділу обслуговування громадян Управління обслуговування громадян ГУ Пенсійного фонду України в Одеській області, Центру первинної медико-санітарної допомоги та ГО «Організація ветеранів Подільської міської територіальної громади»

«Зважаючи на важку соціально-економічну ситуацію в Україні, яка торкнулась, зокрема, соціально вразливих верств населення, збільшилася кількість звернень до Виконкому Подільської міської ради за наданням матеріальної допомоги за рахунок коштів міського бюджету,» - про це напочатку зауважила заступник Подільського міського голови Таїсія Скрипнік.

Під час засідання обговорювалися питання щодо надання матеріальної допомоги вразливим верствам населення, військовослужбовцям, які отримали поранення у ході бойових дій, трьом ветеранам Другої світової війни, які мешкають на території громади та ювілярам з нагоди 95 та 105 дня народження.

З усіх питань порядку денного були прийняті відповідні рішення.