Дата: 19.04.2024 15:25

Фото без описуВР «Шалені голки»  продовжує свою роботу, забезпечуючи наших сильних та незламних Захисників та Захисниць України усім необхідним. Це й військове спорядження, а також маскувальні сітки. Свій гуманітарний вантаж вони направляють у гарячі точки фронту.

«Для вдалого контрнаступу нашим військовим потрібна не лише техніка, а й маскувальні сітки. Для нас це не просто полотно, а можливість врятувати життя військових, які наразі боронять рідну землю від ворога,» - запевняють волонтери.

У зв’язку з збільшення запитів від воїнів , вони докладають максимум зусиль, щоб виготовити якісні захисні сітки.

Всі ми вболіваємо  за долю нашої  країни, всі ми є великою її часткою! З вірою в серці, з безмежною вдячністю і гордістю за наших Героїв, ми крок за кроком наближаємося до  нашої спільної Перемоги!