Дата: 18.04.2024 11:39

Фото без описуСьогодні, 18 квітня, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів робочу нараду, в якій взяли участь перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Олена Музичук, заступник Подільського міського голови Анатолій Корчовий та директор Департаменту житлового-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Євген Руснак.

Основне питання - проведення відкритих торгів (тендерів) щодо будівництва укриття  для здобувачів освіти ліцею №6  Подільської міської ради та проведення поточного ремонту доріг у Подільській міській територіальній громаді.

Окрім цього, під час наради були окреслені пріоритети роботи та основні задачі на найближчий час.