У державному навчальному закладі  "Подільський професійний ліцей" відбувся День відкритих дверей. Учасниками екскурсій стали157 здобувачів освіти Подільської міської територіальної громади ( учні ліцею № 2 та ліцею № 5).

Дата: 18.04.2024 10:18

Фото без опису Учні мали можливість ознайомитися з професіями, за якими здійснюється підготовка у закладі професійної освіти. Педагоги та здобувачі професійного ліцею організували практично зорієнтовану екскурсію, ознайомивши учнівську молодь із умовами навчання, матеріально-технічною базою виробничих майстерень.

Учасників чекала захоплива презентація робітничих професій, майстер-класів, а на завершення – солодке чаювання.

Усі охочі мали можливість завітати до навчального закладу і особисто поспілкуватися з викладацьким колективом та адміністрацією ліцею, отримати вичерпну інформацію про умови вступу та навчання у закладі, пройтися навчальними аудиторіями, лабораторіями та клас - кухнями.

У стінах ліцею панувала тепла та позитивна атмосфера.