Дата: 17.04.2024 16:20

Фото без опису17 квітня для працівників Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради відбулось навчання з попередження ризиків від мін та вибухонебезпечних предметів, які провели представники громадської організації «Асоціація саперів України».

Інструктори надали перевірену інформацію щодо мін і вибухонебезпечних предметів та їхніх різновидів, сформували необхідні компетентності у працівників УОГП щодо загроз від мін та вибухонебезпечних предметів, а також навичок безпечної поведінки при знаходженні небезпечного предмету.

Наприкінці зустрічі тренери закликали учасників навчання бути обережними, дотримуватись усіх наданих правил та піклуватись про власну безпеку.