ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З ДНЕМ ПОЖЕЖНОЇ ОХОРОНИ!

Дата: 17.04.2024 06:00

Фото без опису17 квітня – День пожежної охорони

Вітаю рятувальників, мужніх та самовідданих людей — працівників пожежної охорони з професійним святом. Висловлюю глибоку подяку за вашу працю, за готовність за першим сигналом прийти на допомогу.

Щиро дякую ветеранам пожежної охорони. Ваші знання та багаторічний досвід є надзвичайно важливими у пожежно-рятувальній справі.

Ви справжні Герої. І навіть у своє професійне свято перебуваєте на службі.  Бажаю, щоб хоча б сьогодні у вас не було жодного тривожного дзвінка.

Зичу усім, хто присвятив своє життя професії вогнеборця, життєвої енергії, міцного здоров’я, витримки й стійкості духу. Нехай Господь Бог оберігає вас від усіх негараздів.

Нехай мир і злагода завжди панують у ваших домівках!

Разом до Перемоги!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.