СТОВ АГРОФІРМА «НИВА+» повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин.

Дата: 16.04.2024 11:07

Сільськогосподарське товариство з обмеженою відповідальністю АГРОФІРМА «НИВА+» повідомляє про заплановане застосування засобів захисту рослин.

З метою:
-  дотримання відповідальності та відкритості перед місцевими жителями;
-  виконання положень нормативно-правових документів, що ругулюють використання пестицидів у сільськогосподарській діяльності;
-  запобігання небажаному контактуванню населення із обробленими масивами с/г культур;
-  запобігання небажаному впливу засобів захисту рослин та стан бджіл;
-  СТОВ АФ «НИВА+» інформує Вас про проведення технологічних операцій з обприскування сільськогосподарських культур на своїх полях згідно з наступним графіком:

Фото без опису
ВАЖЛИВО : Компанія з якості засобів захисту рослин використовує лише ліцензійні препарати, дозволені на території України, у нормах та за умов, які зареєстровані і діють згідно чинного законодавства, зокрема – згідно ст. 21 ЗУ «Про захист рослин», ст.11 ЗУ «Про пестициди і агрохімікати» та ст.30, 37-40 ЗУ «Про бджільництво».

У разі виникнення несприятливих погодних умов, вказані дати можуть бути перенесені на найближчий можливий термін проведення технологічних операцій.