Дата: 15.04.2024 13:24

Фото без описуСьогодні, 15 квітня, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський провів щотижневу апаратну нараду, у ході якої заступники, керівники структурних підрозділів Подільської міської ради та комунальних підприємств обговорили першочергові завдання на поточний тиждень.

•  ➡️ГОЛОВНІ ПИТАННЯ:

▪️ Робота житлово- комунального господарства:

🔹 КВЕП «Подільськводоканал» та КВЕП «Подільськтеплокомуненерго» працюють у штатному режимі.

🔹Працівники КНП МОК « Чиста громада» щодня впорядковують територію громади. Систематично виконується прибирання вулиць, площ, паркових зон, вивозиться сміття тощо.

🔹Фахівці Департаменту ЖКГ, архітектури та земельних відносин працюють в штатному режимі.

•  🔹ПП «Курінь» та ПП «Городок-КВП» працюють згідно плану. Проводять прибирання на закріплених територіях.

•  🔹КП «Подільський міський ринок» працює згідно режиму роботи.

▪️ Соціальна сфера:

🔹 Всі заклади освіти працюють у звичайному режимі. Розпочато тиждень добрих справ. Проводяться заходи щодо цивільного захисту та відповідні заходи щодо правильного поводження з небезпечними предметами. 14 квітня у Подільську відбувся спортивний захід «Активні парки- забіг Одещина!».

🔹Заклади охорони здоров’я працюють у звичайному режимі. Лікарями первинної ланки здійснюються виїзні прийоми у селах громади.

▪️ Управління економічного розвитку та інвестицій:

Громадський транспорт загального користування працює згідно графіку роботи. Продовжуються і спільні рейдові перевірки із Подільським районним управлінням поліції та відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади Департаменту ЖКГ щодо заборони торгівлі у невстановлених місцях.

✅За результатами наради керівникам структурних підрозділів міської ради та комунальних підприємств були дані відповідні доручення.