Організаційна нарада щодо проведення етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Дата: 12.04.2024 15:36

Фото без опису11 квітня відбулась організаційна нарада щодо проведення етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») серед учнів середньої та старшої вікових груп закладів освіти Подільської громади.

У ході наради присутні визначили дати проведення міського етапу гри та обговорили питання, що стосуються змісту заходів. Кожен з представників закладів освіти доповів, на якому етапі проходить організаційний процес до Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») та висловив свої пропозиції.

За результатом наради погоджена програма цьогорічної гри «Сокіл» («Джура»), яка стартує 21 квітня.

Цьогоріч на учасників чекає оновлена програма гри та безліч цікавостей. Бажаємо удачі всім командам!