Пекучий біль і гіркий смуток війни чорним крилом торкнувся нашої Подільської міської територіальної громади.

Дата: 12.04.2024 14:22

Фото без описуДев’ятого  квітня 2024 року в військово-медичному клінічному центрі передчасно зупинилося серце відважного Захисника України, нашого земляка -  Максима Валерійовича Жарука.

Провести Героя в останню дорогу разом з рідними, друзями, бойовими побратимами прийшли керівний склад Подільської міської ради та Подільської РВА, представники підприємств, установ та організацій.

Заупокійну церемонію очолив настоятель парафії «Всіх святих землі української» ПЦУ м. Подільськ військовий капелан протоієрей Михайло Базилько.

Наприкінці церемонії прощання, начальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль передав сину Героя Український Прапор, який є символом держави, якій вірно й до кінця служив Максим Жарук.Фото без опису

Жодні слова не зменшать біль утрати рідних. Низько схиляємо голови у скорботі перед вічною і світлою пам’яттю загиблого. Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям та побратимам військовослужбовця.

Герої не вмирають, вони стають частиною кожного з нас, нашого життя, історії, майбутнього і минулого. Нехай душа Захисника знайде вічний спокій у світлі Господньому.

Cлава Україні!

Слава її Героям!