ЗНОВУ ОСИРОТІЛА НАША ПОДІЛЬСЬКА МІСЬКА ТЕРИТОРІАЛЬНА ГРОМАДА

Дата: 11.04.2024 15:29

Фото без описуДев’ятого квітня 2024 року в військо-медичному клінічному центрі помер Захисник України, наш земляк – Максим Валерійович Жарук.

Максим Жарук народився 27 серпня 1986 у місті Подільськ. Навчався в школі №4 (наразі гімназія імені Віталія Катішова), потім здобував освіту в Подільському професійному ліцеї. Опісля працював на різних підприємствах міста. 14 березня 2022 року став на захист суверенітету України та її територіальної цілісності.

У цю гірку годину підтримуємо рідних, близьких і бойових побратимів Максима. Шана і честь батькам, які виховали  справжнього Героя, патріота своєї Батьківщини.
Церемонія прощання з загиблим Максимом Жаруком відбудеться 12 квітня об 11:00 за адресою: м. Подільськ, вул. Тіниста, 9.

Закликаємо жителів громади гідно провести в останню путь Захисника України!
Слава Україні!
Слава її Героям!