Дата: 10.04.2024 13:12

Фото без опису9 квітня відбувся III (районний) етап Всеукраїнських змагань «Пліч-о-пліч. Всеукраїнські шкільні ліги», під час якого команди юнаків з різних громад Подільського району боролись за першість з футзалу.

Юні спортсмени команди «Рожевий фламінго» ліцею №3 Подільської міської ради вибороли друге місце та відзначилися безліччю напружених і захопливих моментів та цікавою грою. Всі команди показали відмінну майстерність, фізичну готовність та волю до перемоги. Кожна гра запам’яталась азартною, але дружньою боротьбою.

На заході були присутні заступник Подільського міського голови з питань діяльності органів ради Людмила Задорожна та т.в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики Подільської міської ради Володимир Самборський, які активно підтримували команду-представника громади.

Дякуємо вчителям фізичного виховання Плугарьову Олександру та Цибулько Валентині за підготовку учнів до змагань!

Вітаємо юних спортсменів та бажаємо не зупинятися на досягнутому, нових перемог і сильного командного духу!

Разом до Перемоги!