Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Про скликання позачергової сорок четвертої сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання

Дата: 09.04.2024 09:13
Кількість переглядів: 63

У К Р А Ї Н А

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 

 

 

Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

 

 

Про скликання позачергової

сорок четвертої сесії Подільської міської ради

Подільського району Одеської області І скликання

 

1. На підставі та керуючись ч. 2 ст. 42, ч. 15 ст. 46, ст. 50 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Регламенту Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання, скликати позачергову сорок четверту сесію Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання 10 квітня 2024 року, о 10 годині, в режимі відеоконференції (дистанційного засідання) у залі засідань за адресою: проспект Шевченка, 2, м. Подільськ.

 

2. Рекомендувати для розгляду на позачерговій сорок четвертій сесії Подільської міської ради Подільського району Одеської області І скликання:

2.1. Про внесення змін до рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 22.12.2023 р. № 711-І «Про бюджет Подільської міської територіальної громади на 2024 рік».                        

Доповідач: Музичук О.В. − перший заступник Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальник Фінансового управління.

2.2. Інші питання.

 

3. Відділу комунікацій та інформаційної політики Подільської міської ради Подільського району Одеської області (МУРЗАКОВА В.І.) спільно з комунальним підприємством “Телекомпанія “Подільське ефірне телебачення” (ЗАХАРОВ Я.В.) забезпечити проведення пленарного засідання Подільської міської ради  в режимі відеоконференції із застосуванням програми ZOOM з належною якістю зображення та звуку, відкритого доступу до трансляції дистанційного засідання.

 

4. Керуючій справами виконавчого комітету ЧУПРИНІЙ О.В. забезпечити оприлюднення та доведення розпорядження про скликання сесії до відома депутатів та причетних посадових осіб.

 

 

Секретар Подільської міської ради                                                      Олег АЛБАНСЬКИЙ

 

09.04.2024 р.

     № 88.

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора