УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Дата: 08.04.2024 13:19

УВАГА! ВАКАНСІЯ!

Фото без описуПодільська міська рада запрошує на роботу  головного спеціаліста з питань забезпечення автоматизованої обробки інформації відділу організаційно-правового забезпечення та автоматизованої обробки інформації Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Подільської міської ради Подільського району Одеської області.

Кваліфікаційні вимоги: вища освіта не нижче ступеня бакалавра, вільне володіння державною мовою, без вимог до стажу роботи.

Основні напрями роботи:

• адміністрування комп’ютерних мереж: налаштування комп’ютерних мереж, визначення прав доступу до них, обслуговування периферійних пристроїв;
  • адміністрування баз даних: встановлення програмного забезпечення для роботи в базах даних, оновлення програмного забезпечення, виконання масових операцій (нарахування, перерахунки подовження виплат, робота із захищеними каналами зв’язку)

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру, умов оплати праці надається за тел.: (066)1754032, а також за адресою: м. Подільськ, Подільського району Одеської області, проспект Шевченка, 2, вул. Бочковича, 4.