ОЛЕКСАНДРА ЛОПУШАНСЬКОГО НАГОРОДЖЕННО ПОСМЕРТНО

Дата: 08.04.2024 11:52

Фото без описуЗагиблого Захисника України Олександра Олександровича Лопушанського нагороджено Відзнакою та медаллю Міністерства оборони України «15 років сумлінної служби» (посмертно).

Нагороду вдові Героя Ірині Вікторівні Лопушанській зі словами вдячності й співчуття вручили начальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль та виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.

Олександр Олександрович, для рідних та друзів просто Сан Санич, з травня 2022 року став на захист своєї родини та Батьківщини. 19 листопада 2023 року загинув у бою за незалежність та територіальну цілісність України поблизу с. Кліщіївка, що на Донеччині.

Герої не вмирають, доки про них пам’ятають і захищають ті цінності, за які вони боролись. Вічна пам’ять і слава тим, хто поклав своє життя за волю українського народу!

Слава Україні!

Слава її Героям!