Подільська міська територіальна громада
Одеська область, Подільський район
Логотип Diia Герб України
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський взяв участь у спільній нараді голів територіальних громад Подільщини.

Дата: 07.04.2024 12:54
Кількість переглядів: 55

Фото без описуВиконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський взяв участь у спільній нараді голів територіальних громад Подільщини, яка відбулась під головуванням Подільської РВА Михайла Лазаренка.

Тема наради - порядок утворення та функціонування пожежно-рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони на території Подільського району.

На нараді були присутні:

1. Олександр Кощовий - помічник начальника Головного управління з питань функціонування місцевої та добровільної пожежної охорони ГУ ДСНС України в Одеській області.

2. Михайло Тегза - головний інспектор відділу пожежної безпеки та профілактичної роботи управління запобігання надзвичайним ситуаціям ГУ ДСНС України в Одеській області, майор служби цивільного захисту.

3.Сергій Добрянський- начальник Подільського РУ ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту.

4.Юрій Унтілов - начальник 4 ДП РЗ ГУ ДСНС України в Одеській області, полковник служби цивільного захисту.

5.Вадим Твердохліб - фахівець з питань нормативно -правового регулювання Одеського регіонального офісу Проєкту «USAID Говерла».

Основна увага була приділена таким питанням:

- функціонування пожежно- рятувальних підрозділів для забезпечення добровільної та місцевої пожежної охорони на території Подільщини. Зазначено те, що як і раніше ліквідація переважної більшості пожеж здійснюється виключно пожежно - рятувальними підрозділами ДПО.

⁃ нормативно - правові вимоги законодавства та надання методичної допомоги щодо утворення та функціонування МПО.

Головами громад було прозвітовано щодо стану утворення та функціонування місцевої пожежної охорони.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора