ПОДІЛЬЩИНА В ЖАЛОБІ

Дата: 04.04.2024 11:31

Фото без описуНебесне військо поповнив ще один хоробрий Захисник України, який воював за вільне й незалежне майбутнє нашої держави. Другого квітня 2024 року під час виконання бойового завдання (внаслідок ракетного удару) під населеним пунктом Миколаївка, що на Донеччині загинув наш земляк – Віктор Володимирович КАМЕНЩИК.

Віктор КАМЕНЩИК на позивний «Камінь» народився 21.04.1970 року у місті Подільськ. Закінчив у 1988 році школу № 7 (тепер ліцей №4). Після навчання вступив до лав радянської армії у 1988 році. Службу проходив у одній з прибалтійських республік під керівництвом Джохара Дудаєва. У подальшому все його життя було пов’язане з Подільським прикордонним загоном. У квітні 2014 року став на захист Батьківщини й до теперішнього часу боронив Україну на Східному напрямку. «Рабів до раю не пускають!» - таким було гасло Захисника, справжнього патріота України, який до останнього подиху боронив рідну землю від російських окупантів.

Світла пам’ять та безмежна вдячність за вірність Батьківщині навіки залишаться в наших серцях!

Нехай душа нашого Героя знайде спокій у Небесному Царстві, а світла пам’ять про нього буде вічною!

Про час та місце церемонії поховання Віктора КАМЕНЩИКА буде повідомлено додатково.

Герої не вмирають!