Підсумки виконаної роботи   за  І квартал  2024 р. КО «МІСЬКСВІТЛО»

Дата: 04.04.2024 09:50

Підсумки виконаної роботи   за  І квартал  2024 р.

КО «МІСЬКСВІТЛО»

Витрати на обслуговування ліній вуличного освітлення за І квартал 2024 року склали

1 млн. 356 тис. 025 грн. 55 коп. з них:

оплата комунальних  послуг – 241 тис. 059 грн. 12 коп.

- оплата водопостачання та водовідведення – 473 грн. 03 коп.

- оплата електроенергії  - 232 тис. 245 грн. 02 коп.

виплата заробітної плати – 793 тис. 965 грн. 47 коп.

нарахування на заробітну плату – 176 тис. 434 грн. 98 коп.

витрати на придбання матеріалів, обладнання, інвентарю – 30 тис. грн.

оплата послуг – 114 тис. 565 грн. 98 коп.

- послуги автогідропідіймача –  24 тис. 960 грн.

- телекомунікаційні послуги – 585 грн. 98 коп.

За І квартал 2024 року  організацією були виконані наступні роботи:

Встановлено 20 світлодіодних  світильників на сонячних  батареях по: вул. Садовій оп. № 38, вул. Грушевського оп. № 24, 22, 20, вул. Михайлівській  оп. № 3, 5, 7, 9, 13, вул. 8 Березня оп. № 6, 8, 14, 4, вул. Мельниченка, 109 ,107, 116А, 116, 111, 103 та на перехресті вулиць Мельниченка – Гостинна.

Відновлено 30 м. дроту ліній вуличного освітлення та встановлено світлодіодний світильник на перехресті вулиць: Щаслива – Слави  на опорі  № 40, відновлено 80 м. дроту та встановлено 2 світильника по вул. Армійській (територія гуртожитку №  305), відновлено 150 м. дроту по вул. Володимирівській, та 37 м. дроту по вул. Сікорського Івана.

Проведений монтаж 25 м. дроту та встановлено 2 світильника по просп. Шевченка, 39 (р-н гімназії)

В наслідок ДТП  по вул. Одеській с. Липецьке відновлено 65 м. дроту ліній  вуличного освітлення.

Встановлено 21 вуличний світильник по наступним вулицям:  Л.Українки, Гоноратській,  І.Франа,  Східнослав’янській, Володимирівській,  Героїв, В.Деповська,  Бочковича, Сікорського Івана, В.Козака, Армійській, Кузовкова та просп. Перемоги.

Проведено монтаж світлодіодних світильників по вул. Патона академіка, 46, вул. Мельниченка, 41 оп. № 26, пров. Довженка, 9 оп. 117/2 та в с.Липецьке по вул. Центральній, 15.

Проведена заміна пошкодженого дроту по пров. Бочковича, 1 – 30 м.,  вул. Кузовкова, 8 – 50 м., на перехресті вулиць Гетьманська-Слобідська - 35 м. та усунуто обрив дроту по вул. Аграрній, 48 – 20 м.

Проведена заміна світлодіодних світильників по просп. Шевченка – 2 од., по вул. Соборній – 4 од.

Проведений ремонт 152 світлодіодних світильників по наступним вулицям: Механізаторів, Гоноратській, Кузовкова, Дністрянській, Східнослав’янській, Калиновій, Л.Українки, Успенській, Олімпійській, Соборній, Мельниченка, Котляревського Івана, Зеленій, Ювілейній, Каштановій, Водопровідній, Шевченка, Лісовій, Козацькій, Ягорлицькій, Бірзульській, Патона академіка, Армійській, Осипенка, Гетьманській, Я.Мудрого, Залізничників, Весняній, Героїв України,  Тилігульській, Добровольського, Заводській, Кишинівській, Михайлівській  а також по просп. Шевченка, просп. Перемоги, пров. Бочковича та пров. Довженка .

Проведена заміна паркових світильників «Шар» в парку Слава праці – 4 од., в парку по вул. Бочковича – 3 од. та на  Привокзальній площі – 1  од.

Усунуто коротке замикання в щитах обліку при ТП 335, 316, 311, 318, 339, 338, 311.

Проведена реконструкція лінії вуличного освітлення по вул. Щаслива –монтаж 30 м. дроту та перенесено світильник з оп. № 89 на оп. № 91, просп. Шевченка –  монтаж 20 м. дроту та по бульвару Бірзульському з заміною затискачів.

Проведено технічне обслуговування світлофорних обєктів на перехресті вулиць Соборна – Перемоги, Соборна – Шкільна та ремонт світлофорних блоків на перехресті вулиць Соборна – Шкільна, Соборна – Успенська.

Проведено підчищення зелених насаджень вздовж мереж вуличного освітлення по наступним вулицям: Залізничників, Щасливій, Українській, Київській, Бірзульській, В.Деповській, Олімпійській, Бочковича, Зеленій, Мельниченка, Соборній та в парках: Слава праці, Шевченка, сквері Укртелекому та в парку по вул. Бочковича.

Проведена перетяжка проводів ліній вуличного освітлення по вулицям: Яблуневій, Я.Мудрого, Залізничників, В.Деповській, Східнослав’янській, Жуковського, бульвару Бірзульському, пров. Слобідському, пров. Тилігульському та на перехресті вулиць Каштанова – Європейська.

Проведено миття скла паркових світильників в парках: Слава праці, Шевченка, в сквері Укртелекому та в парку по вул. Бочковича.

Проведено коригування  та переведення на літній час світлодіодного годинника на перехресті просп. Шевченка – пров. Незалежності та терміналів управління вуличним освітленням в щитах обліку при ТП 310, 374, 320, 307, РЩ 4, РП 2.

В с. Липецьке та с. Олександрівка проведено корегування та переведення на літній час 17-ти астрономічних таймерів вуличного освітлення .

При  огляді  ліній вуличного освітлення і виконанні заявок від  населення  міста всього  замінено  166 ламп.