День відкритих дверей!

Дата: 03.04.2024 17:13

Навчально-науковий інститут публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» проводить День відкритих дверей!

06 квітня 2024 року о 11:00 за адресою: м. Одеса,

вул. Генуезька, 22.

Фото без описуНавчально-науковий інститут публічної служби та управління Національного університету «Одеська політехніка» продовжує свою діяльність з підготовки та підвищення кваліфікації кадрів для роботи в органах публічної влади, підприємствах, організаціях, комерційних структурах.

Враховуючи потребу в професійно підготовлених службовцях органів державної влади та місцевого самоврядування, менеджерів і фахівців підприємств, установ та організацій різних форм власності, а також в підготовці фахівців з національної безпеки для роботи в урядових і некомерційних установах інститут здійснює підготовку здобувачів за освітньо-професійними програмами зі спеціальностей:

✔️ Державне управління та місцеве самоврядування (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»).

✔️ Публічне управління сферою охорони здоров’я (спеціальність 281 «Публічне управління та адміністрування»).

✔️ Національна безпека (спеціальність 256 «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності»).

✔️ Менеджмент (спеціальність 073 «Менеджмент»).