Активні програми зайнятості для роботодавців. Останні зміни у законодавстві

Дата: 03.04.2024 11:48

Фото без описуЗапрошуємо взяти участь у зустрічі бізнес-активу ФРУ з ДСЗ на тему «Активні програми зайнятості для роботодавців. Останні зміни у законодавстві»

Дата проведення: середа, 04 квітня 2024 р., 11:00 – 12-30
Формат: Онлайн

Запрошуються:

- управлінці компаній
- фінансові директори та бухгалтери
- HR директори, менеджери з персоналу
- фахівціі, що спеціалізуються на проблематиці трудових відносин

Під час зустрічі експерти Державної служби зайнятості поінформують про діючі активні програми зайнятості для роботодавців, які покликані сприяти продуктивній зайнятості та впровадженні державної підтримки на ринку праці, а саме про порядок, умови та особливості надання компенсацій роботодавцям з урахуванням змін до законодавства для працевлаштування таких категорій:

• ВПО
  • молоді
  • громадян після звільнення зі строкової військової служби на перше робоче місце після такого звільнення
  • осіб з інвалідністю
  • учасників бойових дій, осіб, яким до виходу на пенсію залишилося не більше 5 років
  • квотних категорій
  • довготривалих безробітних (перебування на обліку понад 6 місяців)
  • працівників-осіб з інвалідністю (облаштування робочого місця, розумне пристосування)

Також розкриють питання з надання допомоги з часткового безробіття у разі призупинення діяльності підприємства.

Участь у зустрічі можлива за умови попередньої реєстраціїhttps://forms.gle/61Ta1rAogJoYNrrX8