Засідання Координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при Виконавчому комітеті Подільської міської ради
Днями під головуванням заступника Подільського міського голови Таїсії Скрипнік відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей, сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, протидії торгівлі людьми при Виконавчому комітеті Подільської міської ради. У нараді взяли участь представники Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я, Служби у справах дітей, Подільського міського центру соціальних служб, Управління освіти і гуманітарної політики, Подільського РУП ГУНП в Одеській області, Подільської філії Одеського обласного центру зайнятості, Подільського відділу надання безоплатної правничої допомоги Південного управління надання безоплатної правничої допомоги Південного міжрегіонального центру з надання безоплатної правничої допомоги, Подільського міськрайонного відділу філії ДУ «Центр пробації» в Одеській області, староста Липецького старостинського округу, КНП «Центр первинної медико - санітарної допомоги, КНП «Подільська міська лікарня», КЗ Центру надання соціальних послуг «Родина», мобільної бригади соціально-психологічної допомоги.
По першому питанню було заслухано директора КЗ ЦНСП «Родина» Наталію Войцехівську, яка розповіла про правила та протипоказання влаштування до притулку осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі.
Про алгоритм влаштування постраждалої особи від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі до притулку доповіла завідувач притулку Олена Туркевич.
По другому питанню прозвітувала Ірина Шульженко, заступник директора - начальник управління сімейної політики, охорони здоров’я та організаційно-правового забезпечення ДССП та ОЗ, яка наголосила на необхідності впровадження у Подільській громаді корекційної програми для осіб, що вчиняють насильство в сім’ї.
На координаційній раді розроблено алгоритм взаємодії всіх суб’єктів, що здійснюють заходи у сфері запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі з озвучених питань.
Вирішено посилити роботу, спрямовану на протидію домашнього насильства в сім'ях, попередження протиправних дій та нещасних випадків в родинах.