ВІДБУЛОСЬ ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ СОРОК ТРЕТЬОЇ СЕСІЇ ПОДІЛЬСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ І СКЛИКАННЯ.

Дата: 29.03.2024 14:27

Сьогодні, 29 березня, відбулФото без описуось пленарне засідання 43-ї сесії Подільської міської ради І скликання. Під головуванням виконуючого повноваження Подільського міського голови – секретаря Подільської міської ради Олега Албанського, депутатський корпус розглянув 19 питань порядку денного та ухвалив низку важливих рішень.

На пленарному засіданні була присутня перший заступник начальника Подільської РВА Оксана Лобода.

Перед початком роботи депутати міської ради та присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх загиблих внаслідок збройної агресії рф проти України.

З питаннями, що стосуються земельних відносин, доповідав Анатолій Корчовий, заступник Подільського міського голови.

Зокрема, депутатами прийнято відповідні рішення щодо внесення змін, розірвання та поновлення договорів оренди, надання дозволу, згоди на розробку документації із землеустрою, укладання, припинення договору на право тимчасового розміщення об’єктів комерційної діяльності на території міста тощо.

Внесено і ряд змін до Програми благоустрою, ремонту та утримання об’єктів комунальної власності, упорядкування та санітарного оздоровлення території Подільської громади на 2024 рік та Програми фінансової підтримки комунальних підприємств на 2021-2025 роки.

Серед головних питань на порФото без описуядку денному сесії є допомога Силам оборони України, адже вони є ключовими пріоритетами громади.

Так, рішенням депутатів, на баланс військових частин передано матеріально-технічні засоби згідно клопотань командирів в/ч.

Прийнято і відповідне рішення щодо внесення змін до міської цільової Програми «Доступна медицина на 2023-2024 роки». Інформувала депутатів та присутніх заступник Подільського міського голови Таїсія Скрипнік.

З питанням про внесення змін до рішення Подільської міської ради «Про бюджет Подільської міської територіальної громада на 2024 рік» доповідала Олена Музичук, перший заступник Подільського міського голови – начальник фінансового управління Подільської міської ради.

З усіх питань порядку денного прийнято відповідні рішення.