Працівники КНП МОК «Чиста громада» розпочали весняне прибирання території Подільської громади.

Дата: 29.03.2024 13:47

Фото без описуУ рамках місячника благоустрою працівники КНП МОК «Чиста громада» розпочали весняне прибирання території Подільської громади.

Вже традиційно, з настанням теплих та погожих днів, комунальні служби починають активізовувати свою роботу. До щоденного прибирання вулиць, парків та скверів громади додається ще й ряд інших завдань.

Так, зокрема, наразі комунальники очищують прибордюрну частину доріг від пилу та залишків піщано-сольової суміші, озброївшись усім необхідним, білять дерева та бордюри. Також проводять санітарну обрізку дерев. Паралельно з цим, комунальники очищують лісосмуги та зелені зони відпочинку від побутового сміття, яке туди викидають несумлінні подільчани.

Для оптимізації роботи бригад комунальників та полегшення їх нелегкої праці, на вулицях міста працює й спецтехніка.

Усі ці заходи спрямовані на створення комфортних та безпечних умов для життя мешканців.

Окрім цього, колектив КНП МОК «Чиста громада» вже провів весняну толоку на території підприємства.

Тож закликаємо усіх небайдужих долучитися до місячника з благоустрою та спільними зусиллями зробити територію нашої громади чистою та охайною!