Онлайн-засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку

Дата: 28.03.2024 16:31

Фото без описуСьогодні, 28 березня, під головуванням заступника начальника Департаменту — начальника управління соціальних послуг Департаменту соціальної та сімейної політики Одеської ОВА Юлії Жукової відбулося чергове онлайн-засідання обласної Координаційної ради з питань сім’ї, гендерної рівності, демографічного розвитку, до якого долучилися заступник Подільського міського голови Таїсія Скрипнік, директор Департаменту соціальної, сімейної політики та охорони здоров’я Алла Перепелиця,   заступник директора Департаменту – начальник управління соціальної політики, охорони здоров’я та організаційно-правового забезпечення ДССП та ОЗ Ірина Шульженко та головний спеціаліст відділу сімейної політики, охорони здоров’я та  соціальної підтримки управління сімейної політики, охорони здоров’я та організаційно-правового забезпечення ДССП та ОЗ Оксана Давидова.

Ключовий меседж зустрічі — подолання насильства у всіх його проявах, як соціально небезпечного явища. Запобігання такого прояву, як насильство  – це пріоритетний напрямок роботи усіх відповідальних служб та органів, адже кожен такий випадок – це незворотний досвід людини, який завжди впливатиме на її життя.

Під час онлайн-засідання учасники Координаційної ради прозвітували про здійснення заходів щодо запобігання та протидії домашньому насильству і насильству за ознакою статі, торгівлі людьми на території Одеської області та про інформаційно-просвітницьку діяльність щодо форм, проявів та наслідків насильства.