Про внесення змін до розпорядження Подільського міського голови від 06.12.2023 р. № 385 «Про затвердження Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік»

Дата: 27.03.2024 14:36

ПОДІЛЬСЬКИЙ МІСЬКИЙ ГОЛОВА

ПОДІЛЬСЬКОГО РАЙОНУ ОДЕСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Про внесення змін до розпорядження

Подільського міського голови від 06.12.2023 р. № 385

«Про затвердження Плану діяльності з підготовки

проектів регуляторних актів на 2024 рік»

Згідно листа директора Департаменту житлово-комунального господарства, архітектури та земельних відносин Подільської міської ради Подільського району Одеської області Руснака Є.Г., відповідно до ст. 7 Закону України “Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності” та керуючись ч. 2 п. 20 ч. 4 ст. 42 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”:

1. Внести зміни до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів на 2024 рік, затвердженого розпорядженням Подільського міського голови від 06.12.2023 р. № 385, а саме: пункти 4 та 5 викласти в наступній редакції (згідно додатку), а також виключити пункт 6.
  2. Контроль  за виконанням даного розпорядження покласти на першого заступника Подільського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – начальника Фінансового управління МУЗИЧУК О.В.

Секретар Подільської міської ради                                            Олег АЛБАНСЬКИЙ

26.03.2024 р.

“ЗАТВЕРДЖЕНО”

розпорядженням Подільського міського голови

від 26.03.2024 р. № 75

Зміни та доповнень

до Плану діяльності з підготовки проектів регуляторних актів

на 2024 рік

Назва

проектів регуляторних актів

Ціль прийняття регуляторних актів

Строк підготовки регуляторних актів

Найменування

підрозділів, відповідальних за розроблення

проектів регуляторних актів

4.

«Про затвердження Порядку розміщення зовнішньої реклами на території Подільської міської територіальної громади та затвердження тарифу за право тимчасового користування місцями для розташування рекламних засобів зовнішньої реклами, які перебувають у комунальній власності на території Подільської міської територіальної громади»

Привести нормативно-правові акти у відповідність до постанови КМУ від 29.12 2003             № 2067 «Про затвердження Типових правил розміщення зовнішньої реклами» із всіма внесеними до неї змінами

ІІ-IV квартал 2024 року

Управління архітектури, містобудування та земельних відносин  ДЖКГАЗВ  Подільської міської ради Подільського району Одеської області

5.

«Про затвердження Положення про порядок розміщення

тимчасових споруд, торгівельних майданчиків та засобів для провадження підприємницької діяльності та встановлення тарифу за право тимчасового розміщення об’єкта

комерційної діяльності згідно розрахунку розміру плати за тимчасове користування місцями,

які перебувають у комунальній власності

на території Подільської міської територіальної громади»

Привести нормативно правові акти у відповідність до наказу Міністерства
регіонального розвитку,
будівництва та
житлово-комунального
господарства України від 21.10.2011 № 244 «Про затвердження Порядку розміщення тимчасових споруд для провадження підприємницької діяльності»              (із редакцією 09.02.2021 р.)

ІІ-IV квартал 2024 року

Керуюча справами                                                               Олена ЧУПРИНА