ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ НАЦІОНАЛЬНОЇ ГВАРДІЇ УКРАЇНИ!

Дата: 26.03.2024 08:49

Шановні воїни-нацгвардійці! Бойові солдати та офіцери!

Прийміть щирі вітання з професійним святом!

Фото без описуРеалії сьогодення ставлять перед вами нові виклики і випробування, які вимагають від життя рішучих дій. Без сумніву, ви, свідомо зробивши свій патріотичний вибір, здобули повагу та вдячність усього українського народу, стали учасниками доленосних для України подій, гідно витримуючи усі ці випробування.

Сьогодні кожен свідомий українець має віддати шану всім Героям-гвардійцям, які віддали своє життя за Батьківщину, за її незалежність та територіальну цілісність.

Бажаю вам та вашим родинам мирного неба над головою, міцного здоров’я, стабільності, незламної сили волі до Перемоги. Нехай любов до рідного краю та людська вдячність і надалі надають вам наснаги у нелегкій і відповідальній справі – захисту України.

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.