ПРИВІТАННЯ ВИКОНУЮЧОГО ПОВНОВАЖЕННЯ ПОДІЛЬСЬКОГО МІСЬКОГО ГОЛОВИ ОЛЕГА АЛБАНСЬКОГО З НАГОДИ ДНЯ СЛУЖБИ БЕЗПЕКИ УКРАЇНИ!

Дата: 25.03.2024 06:00

Шановні працівники Служби безпеки України! Дорогі ветерани!

Прийміть щирі вітання з нагоди професійного свята!

Фото без описуУсі ці роки СБУ ставала сильніше, міцніше та здобувала досвід, щоб нині всі свої можливості кинути на знищення російського окупанта з нашої землі.

Продовжуючи кращі традиції своїх попередників, нинішнє покоління працівників Служби безпеки України,спільно з іншими Силами оборони, продовжує боротьбу за територіальну цілісність і суверенітет держави.

Тож нехай ваш внесок пришвидшить Перемогу України у цій війні!

Зичу вам міцного здоров’я і довголіття, мирного неба над головою, а також подальших професійних успіхів, адже від цього залежать життя та безпека кожного громадянина!

Дякую за службу!

Слава Україні!

Слава її Героям!

З повагою, виконуючий повноваження Подільського міського голови Олег Албанський.