АКТУАЛЬНА ІНФОРМАЦІЯ НАДАВАЧАМ ПОСЛУГ БЕЗОПЛАТНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ  ВЕТЕРАНАМ ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ

Дата: 22.03.2024 16:36

НАДАВАЧАМ ПОСЛУГ БЕЗОПЛАТНОЇ ПСИХОЛОГІЧНОЇ ДОПОМОГИ  ВЕТЕРАНАМ

ТА ЧЛЕНАМ ЇХ СІМЕЙ:

Фото без описуЗ метою підвищення швидкості доступу до безоплатної психологічної допомоги ветеранів і членів їх сімей, Міністерством у справах ветеранів України впроваджується трирівнева система організації та надання таких послуг (Постанова Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2022 року № 1338 htps://zakon.rada.gov.ua/laws/show/1338-2022-%D0%BF#Text ):
•   перший рівень  – соціально-психологічна підтримка та супровід;

•   другий рівень   – психологічна допомога;

•   третій рівень    – комплексна медикопсихологічна допомога, яка надається мультидисциплінарними командами мінімум з чотирьох фахівців (1 лікар-психіатр та 3 психотерапевти/психологи).
         Мінветеранів відшкодовуватиме вартість наданих послуг суб’єктам надання таких послуг:

- юридичним особам незалежно від форми власності та організаційноправової форми;
- фізичним особам - підприємцям, з якими перебувають у трудових відносинах фахівці;
- фізичним особам - підприємцям, які відповідають вимогам до фахівця.
На другому та третьому рівнях Мінветеранів відшкодовує надавачам вартість наданих послуг, а саме:
- 254,18 грн (без ПДВ) – на одну особу протягом однієї години роботи одного фахівця із надання послуг в індивідуальній формі – на другому рівні;
- 153 100 грн (без ПДВ) – глобальна ставка на місяць на одну команду з чотирьох фахівців за умови надання послуг із психологічної допомоги 50 і більше отримувачам послуг протягом місяця – на третьому рівні.   Послуги можуть надаватися стаціонарно та/або амбулаторно, та/або дистанційно.
        Щоб стати надавачем послуг та отримувати відшкодування від Мінветеранів (другий, третій рівні) потрібно подати заяву до Реєстру через “Кабінет надавача” https://veteranpsycho-help.mva.gov.ua/login.

Покрокова інструкція подання заяви в електронній формі для отримання послуги реєстрації в Реєстрі суб’єктів надання послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та нормативно-правові акти розміщені за посиланням:

Інформацію щодо того, як стати надавачем послуг із психологічної допомоги для ветеранів і членів їх сімей та отримати відшкодування від Мінветеранів, розміщено на офіційному сайті Міністерства у справах ветеранів України за посиланням: https://mva.gov.ua/ua/news/yak-stati-nadavachem-poslugiz-psihologichnoyi-dopomogi-dlya-veteraniv-i-chleniv-yih-simej-ta-otrimatividshkoduvannya-vid-minveteraniv.