УВАГА! Закликаємо водіїв не залишати свої транспортні засоби на головній площі Подільська в день проведення військового церемоніалу поховання

Дата: 18.03.2024 11:15

Шановні власники автотранспортних засобів!

Фото без описуЗвертаємо Вашу увагу на те, що прощання з полеглими захисниками України відбувається на центральній площі Подільська (проспект Шевченка). Протягом траурної церемонії площа перекрита, тож проїзд заборонено. Нагадуємо, що у цій зоні є відповідний знак "Стоянку заборонено".

Враховуючи це, просимо не залишати автомобілі вздовж площі ім. Т.Г. Шевченка. В іншому випадку, Ваш транспортний засіб буде евакуйовано.

Про місце та час проведення військового церемоніалу поховання керівництво громади повідомляє заздалегідь на офіційних ресурсах.

Закликаємо мешканців громади з повагою ставитися до пам’яті Героїв, які повернулися додому на щиті та з честю зустрічати їх.