Роз'яснення щодо місячника благоустрою

Дата: 15.03.2024 15:27

Шановні мешканців Подільської міської територіальної громади,

керівників підприємств, установ та організацій усіх форм власності!

Фото без описуУ відповідності до розпорядження виконуючого повноваження міського голови № 64 від 14.03.2024р. в громаді оголошується місячник благоустрою з 20.03.2024 р. по 20.04.2024р. в рамках якого планується   проведення Толоки 29.03.2024 р. та Дня довкілля 20.04.2024р.

Протягом місячника необхідно привести до належного санітарного стану прилеглі території до житлових будинків, підприємствустанов та організацій  усіх форм власності. Прибрати великогабаритні відходи, зокрема, опале листя, підчищене гілля дерев, будівельні матеріали тощо.

Здійснити висадку квітів та інших зелених насаджень на прилеглих територіях та забезпечити подальший їх догляд.

Протягом місячника, щодня проводитимуться рейди відділом інспективно-адміністративного нагляду за санітарним станом та благоустроєм громади УКГБ Департаменту ЖКГАЗВ з виявлення порушників санітарних норм для подальшого притягнення їх до адміністративної відповідальності – накладання штрафу за ст. 152 КУпАП.