Оголошення про внесення змін до Програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Подільській міській територіальній громаді на 2024 рік

Дата: 15.03.2024 08:22

До уваги населення!

Фото без описуЗгідно рішення Подільської міської ради Подільського району Одеської області від 01.03.2024р. №767-І «Про внесення змін до Програми компенсації пільгових перевезень автомобільним транспортом на маршрутах загального користування у Подільській міській територіальній громаді на 2024 рік» повідомляємо, що з 16 березня 2024 року на міських маршрутах передбачено компенсаційні виплати за перевезення пільговим автобусом наступних громадян:

• учнів загальноосвітніх шкіл (під час навчального процесу);

• соціальних робітників комунального закладу Центр надання соціальних послуг «Родина» (окрім суботи та неділі);

• пенсіонерів за віком (п’ять днів на тиждень, окрім суботи та неділі).