"Дуже важливо, щоб після російських ударів наші люди не залишалися наодинці з болем та проблемами." Звернення Президента України Володимира Зеленського наприкінці 749-го дня війни.

Дата: 14.03.2024 09:29

«Звіти з регіонів нашої країни – щодо ліквідації наслідків російських ударів та щодо допомоги постраждалим. Суми – удар «шахеда» по житловому будинку, Кривий Ріг – наслідки російської ракетної атаки, Донеччина, зокрема місто Мирноград, – російський удар, пряме влучання авіабомби в житловий будинок. Кожен із цих ударів забрав життя людей. Мої співчуття всім, хто втратив близьких. Була сьогодні й окрема розмова по Одесі – по допомозі людям після руйнації будинку на проспекті Добровольського. Як і домовлялись, обласна влада та Кабінет Міністрів допомагають із новим житлом й іншими подібними питаннями. Загалом після кожного російського удару всі служби реагують оперативно, всі ресурси задіяні, які потрібні: і від ДСНС України, і від влади в областях, і від комунальних служб, Національної поліції. Хочу зараз ще раз подякувати всім, хто бере участь у рятувальних операціях, працює на розборі завалів, допомагає, підтримує людей, які втратили рідних. Дуже важливо, щоб після російських ударів наші люди не залишались наодинці із болем та проблемами. І це обовʼязок місцевої влади, усіх державних та комунальних служб, а якщо потрібно, то і центральної влади, зокрема Кабінету Міністрів України, – регулювати всі ситуації так, щоб люди дійсно відчували, що Україна завжди допомагає. І що б не сталося, підтримка буде в кожному куточку нашої держави. Саме так, як це і потрібно».

Посилання на відеозвернення: https://www.youtube.com/watch?v=dRGMZC7k710