Заключний тур змагань Шкільної волейбольної ліги "Велика перерва"

Дата: 11.03.2024 09:40

Фото без опису9 березня, в спортивній залі ліцею 4, відбувся VIII заключний тур змагань Шкільної волейбольної ліги "Велика перерва" серед учнів закладів загальної середньої освіти Подільської міської територіальної громади.

Серед запрошених гостей були присутні: заступник Подільського міського голови Людмила Задорожна, в.о. начальника Управління освіти і гуманітарної політики  Володимир Самборський, голова федерації волейболу м. Подільська Василь Шепітко, директор КНП «СК «Подільськ» Володимир Катармасовський.

На початку усі присутні вшанували хвилиною мовчання память Захисників та Захисниць України, які загинули за Незалежність, суверенітет та територіальну цілісність нашої держави.

За вагомий особистий внесок у розвиток фізичної культури та спорту в Подільській міській територіальній громаді та пропаганду здорового способу життя серед учнів закладів загальної середньої освіти були нагородженні вчителі фізичної культури всіх ліцеїв та гімназій нашої громади.

Статуетками та грамотами були нагородженні найкращі гравці змагань, ними стали:

Ліцей 1 – Нечепуренко Ярослав;

Ліцей 2- нагородженні всі гравці команди;

Ліцей 3 – Яцишина Вікторія;

Ліцей 4 – Цимпеу Дарья;

Ліцей 5 – Левінець Ангеліна;

Ліцей 6 –Бенга Дмитро;

Ліцей 7 – Вапнер Єва;

Гімн.ім.В.КатішоваСквернюк Євген;

Гімн. ім.Д. КонокеєнкаКовальов Дмитро;

Липецький ліцейЦуркан Роман.

Всі учасники змагань демонстрували командний дух та волю до перемоги! Призерами стали :

І місце - ліцей 2

ІІ місце - ліцей 1