Героя із села Липецьке Олександра Урсула посмертно нагороджено орденом

Дата: 11.03.2024 15:01

Фото без описуНачальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль вручив орден та медаль родині загиблого на війні воїна-земляка.

Указом Президента України №184 від 28 березня 2022 року за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені в захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі, посмертно нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня Урсула Олександра Олександровича. Відзнаку вручили батькам полеглого бійця.

«Олександр віддав для Перемоги найдорожче – своє життя. Він навічно залишиться незламним Героєм, відданим сином своєї Батьківщини, безстрашним воїном,» - під час церемонії вручення Державної нагороди наголосив начальник групи морально-психологічного забезпечення Подільського РТЦК та СП Ігор Коваль.

Дякуємо нашому Захиснику за мужність, героїзм та боротьбу за Україну. Ми завжди будемо пам’ятати і шанувати його внесок у нашу Перемогу!
Слава Україні!
Слава її Героям!