10 березня – День Державного Гімну України.

Дата: 10.03.2024 08:00

«Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду!»

10 березня – День Державного Гімну України.

Фото без описуСьогодні, 10 березня, у нашій державі відзначають День Державного Гімну України.

Дата відзначення Дня Державного Гімну України обрана не випадково.

Саме 10 березня 1865 року в польському Перемишлі вперше прозвучав твір композитора Михайла Вербицького на слова поета Павла Чубинського «Ще не вмерла Україна».

Українці сьогодні відчувають особливу цінність кожного слова українського гімну, а відтак у дні, коли російська армія руйнує наші міста, нашу Батьківщину. Зараз, коли наші Збройні Сили, наші Герої боряться за територіальну цілісність України, Державний Гімн є особливо важливим для всіх, духовним зв’язком, який об’єднує нас із попередніми поколіннями борців за свободу.

Слава Україні!

Слава її Героям!