Дата: 11.03.2024 08:18

Фото без описуСьогодні, 9 березня, Україна відзначає 210-річницю від Дня Народження видатного українського поета Тараса Григоровича Шевченка.

Його життя – це одвічна боротьба за волю українців, а його творчість – невичерпна скарбниця мудрості, правдивої совісті української нації, патріотизму та волелюбності.

З нагоди відзначення 210-ї річниці від Дня Народження Великого Кобзаря, у Подільську відбувся літературний захід, до якого долучилися поети та письменники громади, колективи та відвідувачі міських бібліотек. Присутні не лише декламували улюблені рядки, а й розповідали цікаві факти із життя Тараса Григоровича.

Опісля учасники заходу поклали квіти до погруддя пророка українського народу - Тараса Шевченка.

Кобзар - це сучасний постулат, який мотивує кожного з нас, змушує навіть у найважчі хвилини не опускати рук, боротися!

Також сьогодні відбулося перше заняття розмовного клубу «Говорімо українською» для людей з обмеженими фізичними можливостями. Триватиме навчальна програма протягом трьох місяців.